گروه آموزشی آزمون یار با هدف آگاهی رسانی و افزایش سطح بهره وری دانش و مهارت جامعه علمی کشور  اقدام به ارائه روش های نوین آموزشی در بستر اینترنت کرده است. سیستم جامع آموزش از راه دور آزمون یار در دو حوزه سامانه مدیریت آموزش الکترونیک و سامانه کلاس آنلاین به صورت کاملا آنلاین و بر پایه LMS طراحی شده است که کلیه امکانات لازم جهت ایجاد آموزش حرفه ای را در دسترس قرار می دهد. در واقع چارجوب اصلی فعالیت آزمون یار در ارائه بستر مناسبی جهت برگزاری دوره های آموزشی و آزمون های تخصصی و حرفه ای به صورت کاملا مجازی و آنلاین و بدون نیاز به پیش زمینه های فیزیکی همراه با افزایش سطح یادگیری و دانش با بکارگیری جدیدترین قابلیت های سیستم آموزش الکترونیکی است. آنچه ما در پی آن هستیم کارآمدسازی هرچه بیشتر سیستم آموزش تخصصی و حرفه ای کشور می باشد.

سامانه آموزش الکترونیک آزمون یار LMS:

سامانه مدیریت یادگیری الکترونیکی LMS، یک نرم افزار بر روی بستر وب می باشد که وظیفه آن مدیریت و برگزاری دوره های آموزشی بصورت کاملا الکترونیکی می باشد. در این سامانه امکانات متفاوتی وجود دارد که ابزارهای بیشتری را در اختیار مدرس قرار می دهد تا امر آموزش را با کیفیت بالاتری انجام دهد. در حقیقت رسالت آموزش الکترونیکی و سامانه آموزش LMS حذف مدرس از مقوله آموزش نیست بلکه هدف اصلی آن ایجاد ابزار های بیشتر برای مدرس است که با کنار زدن محدودیت های آموزش سنتی و حضوری، فرایند آموزش با سطح رضایت بالاتری برای مخاطبان و فراگیران شکل گیرد.

سامانه LMS روش ﻧﻮﯾﻨﯽ از آﻣﻮزش و ﻣﺤﯿﻂ آن ﺷﺎﻣل امکاناتی حتی بیشتر از ﻣﺤﯿﻂ ﻓﯿﺰﯾﮑﯽ ﮐﻼس درس اﺳﺖ و فراگیران بدون نیاز به حضور و تنها از اﯾﻦ ﻃﺮﯾﻖ این سامانه  ﺑﺎ اﺳﺘﺎد ارﺗﺒﺎط ﺑﺮﻗﺮار کرده و مطالب آﻣﻮزﺷﯽ را درﯾﺎﻓﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ. اساتید پس از ارائه آموزش های خود با استفاده از ماژول های مختلف فعالیت و منابع ارائه شده، از طریق همین سامانه می توانند به ارزیابی میزان یادگیری و سنجش وضعیت تحصیلی فراگیران بپردازند.

سامانه کلاس آنلاین آزمون یار:

سامانه کلاس آنلاین آزمون یار یک سیستم برگزاری کلاس در محیط اینترنت با امکانات و ویژگی های فراوان است. در این سامانه، ماژول هایی در جهت برگزاری جلسه های زنده، کلاس های آموزشی و وبینارها به صورت یکپارچه در یک سیستم طراحی شده است. سامانه کلاس آنلاین، پلتفرمی زیبا و کاربرپسند برای برگزاری کلاس‌ها یا جلسات آنلاین است. بیشترین دلیل استقبال از این نرم‌افزار، راحتی کاربری و استفاده از آن است. این سیستم بدون نیاز به فرآیند زمان‌بر و پیچیده نصب نرم‌افزاهای مختلف، به کاربر امکان می‌دهد که تنها با داشتن یک آدرس اینترنتی و اجازه ورود به جلسه، وارد کلاس شده و در هر کلاسی با هر مسافتی از راه دور و در لحظه حضور داشته باشد. این موضوع با دادن سطح دسترسی‌های مختلف به انواع کاربران که همان اجازه ورود محسوب می‌شود، از سمت مدیر یا ناظر جلسه قابل مدیریت است.

نحوه استفاده از دمو سامانه آزمون یار:

کار با دمو سامانه بسیار راحت می باشد. شما بعنوان میهمان، از استفاده از بسیاری از امکانات سامانه محروم هستید و برای استفاده از آن باید با یک حساب کاربری وارد شوید. ما برای شما حساب های کاربری پیشفرض با نقش های مختلف و سطح دسترسی های متفاوت در دمو سامانه ایجاد کرده ایم! بر روی دکمه دمو در پایین صفحه کلیک کنید و با انتخاب نقش مورد نظر خود از منوی پایین، وارد سایت شوید، از تمام امکانات و دسترسی های مربوط به آن نقش در این نسخه آزمایشی دیدن کنید و تغییرات دلخواه را در بخش های مجاز آن به وجود آورید! مثلا با نام کاربری استاد، آزمون بسازید و سپس با عنوان شاگرد در یک آزمون شرکت کنید!

نگران ایجاد تغییرات نباشید. توجه داشته باشید این سایت دمو هر 1 ساعت یکبار به وضعیت اولیه خود بر می گردد و تغییرات ایجاد شده توسط شما ذخیره نخواهند شد!

نقش های موجود دردمو سامانه:

برای جستجو در این سایت می توانید با هر یک از نقش های زیر وارد سایت شوید.

شاگرد - با نام کاربری student و رمز student

استاد - با نام کاربری teacher و رمز teacher

مدیر - با نام کاربری manager و رمز manager

والدین - با نام کاربری parent و رمز parent